موبایلهمه عناوین

گلکسی S10 سامسونگ دارای کیف پول ارزهای دیجیتال خواهد بود

طبق گفته یکی از کارکنان سامسونگ در کنگره جهانی موبایل بارسلون در تاریخ ۲۵ فوریه، به احتمال زیاد گلکسی اس ۱۰ (Samsung Galaxy S10) دارای یک کیف پول مخصوص ارزهای دیجیتالی به صورت پیش‌فرض است که به کاربر اجازه می‌دهد ارزهای بیت‌کوین، اتریوم، و دو توکن دیگر را در آن ذخیره کنند.

سامسونگ همچنین از پشتیبانی این کیف پول از پروژه‌های گوناگون مرتبط با بلاک‌چین در گوشی هوشمند خود خبر داد. سامسونگ همچنین اعلام کرد این کیف پول از رمزارزهای بیت‌کوین، اتریوم و توکن COSMEE پشتیبانی خواهد کرد. COSMEE یک نرم‌افزار غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین است که کاربران به‌وسیله آن می‌توانند توکن های (COSM) خود را در آن مدیریت کنند. Enjin یک کیف پول ارز دیجیتال است که به نظر می‌رسد گلکسی اس ۱۰ از آن بهره خواهد برد.

گوشی‌های سری اس ۱۰ قرار است از اپلیکیشن های Dapps پشتیبانی کنند. در حال حاضر تنها اپلیکیشن سامسونگ از نوع اپ‌های Dapps که قابل استفاده است، Cosmee نامیده شده و به کاربران اجازه می‌دهد در ازای نوشتن بررسی‌های مربوط به حوزه زیبایی و آرایشی، توکن‌های Cosmo دریافت کنند.

گزارش و خبرهای گوناگونی از به کار رفتن ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک‌چین در گوشی‌های جدید سامسونگ شنیده‌ایم، این در حالی است که ماه دسامبر ۲۰۱۸، سامسونگ وجود کیف پول رمزنگاری‌شده را در گوشی‌های خود تکذیب کرده است. در ماه ژانویه تصاویری از گوشی هوشمند جدید سامسونگ منتشر شد که نشان می‌داد گلکسی اس ۱۰ از کیف پول اتریوم پشتیبانی می‌کند.

منبع: cointelegraph

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن