ارزهای دیجیتالهمه عناوین

IBM دو پتنت بلاک چین دیگر را برای امنیت و مدیریت پایگاه داده ارائه می دهد

اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده آمریکا تایید کرد که IBM به مجموعه پتنت های خود، دو اپلیکیشن جدید دیگر اضافه کرده است.

طبق یک سند پتنت، IBM به دنبال هدف قرار دادن امنیت شبکه با استفاده از فناوری بلاک‌چین است. پتنت دوم بر روی مدیریت پایگاه داده‌ها متمرکز است.تامین امنیت سیستم اطلاعات با استفاده از نظارت بر پروتکل‌های امنیتی ممکن است با سطوح مختلف امنیتی، اعم از امنیت کم تا امنیت بالا و ترکیب‌های مختلفی از پیکربندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انجام شود.

در توصیف اولین پتنت بلاک چین توضیح می‌دهد: ​

امنیت کم ممکن است اجازه دسترسی آزاد در ورود به رویداد ها را بدهد در حالی که امنیت بالا ممکن است به طور قابل‌توجهی دسترسی در ورود های رویداد را محدود کند.حفاظت از سیستم پایش شده از هکرها در به دست آوردن دسترسی در تغییر آن رویداد ممکن است به نوع جدیدی از تنظیمات امنیتی نیاز داشته باشد.

 

برای ثبت پتنت دوم،  IBM می‌گوید که سیستم‌های مدیریت پایگاه‌داده (DBMSs)در حال حاضر به خاطر جثه آن‌ها ناکارآمد هستند و بنابراین می‌توانند از راه‌حل‌های فناوری بلاک چین سود ببرند.

همانطور که قبلا گزارش داده شد، IBM در چند سال گذشته چندین پیشنهاد بلاکچین را مطرح کرده‌است، که عمدتا تحت پروژه بلاک چین IBM است.

منبع: cointelegraph

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن