گجت های هوشمندهمه عناوین

پرینتر چرخ‌داری که در جیب جا می شود

امروزه همه وسایل از جمله تلفن‌های هوشمند، تبلت ها و کامپیوترهای شخصی، قابل‌حمل شده‌اند. تنها یک وسیله ظاهراً از قلم افتاده بود و آن‌ها هم چیزی نبود جز پرینترها. اما امروزه به لطف تکنولوژی نسل جدیدی از پرینترهای جیبی عرضه‌شده است که آن را هر جا بخواهید می‌توانید با خود ببرید. در این مطلب شمارا با پرینتری از شرکت Zuta Labs مستقر در اورشلیم آشنا می‌کنیم که قابلیت‌های موردتوجه‌ی دارد.

شما این پرینتر را هرکجا که بخواهید می‌توانید با خود حمل کنید و از هر دستگاهی (لپ‌تاپ، تبلت، گوشی…) می‌توانید در هر سایزی پرینت بگیرید.به گفته‌ی این شرکت سازنده، با هر کارتریج جوهری می‌توانید ۱۰۰ صفحه چاپ کنید. در حال حاضر این پرینتر تنها قادر به چاپ تصاویر با رنگ سیاه است.

این شرکت مجموعه‌ای از چرخ یا رول‌ها را در قسمت پایینی این دستگاه قرار داده است که می‌تواند به راحتی در تمام نقاط یک صفحه کاغذ به حرکت درآید. با این فناوری پرینترها روز به روز کوچک‌تر می‌شوند.

سیستم Omni-Wheels (تمام چرخ) این چاپگر، کمک کرده تا پرینتر جیبی زوتا بتواند بر روی هر سطحی، در هر مسیری به حرکت دربیاید. سنسورهای لیزری به حرکت، سرعت و مکان این دستگاه کمک خواهند کرد.

برای دیدن ویدئویی جالب از این پرینتر جیبی به صفحه آپارات ما در لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.aparat.com/v/NTcW3

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن