ارزهای دیجیتالهمه عناوین

۹۰ درصد از پروژه پلتفرم TON تلگرام تکمیل شده است

تلگرام به عنوان یکی از برجسته ترین و مرموزترین پروژه ها در فضای ارزهای دیجیتال، اخیرا سندی را به تحت عنوان «بروزرسانی سرمایه‌گذاران» منتشر کرده است که طبق آن، ۹۰ درصد از پلتفرم TON تکمیل شده است.

طبق این سند، بخش اعظم این پلتفرم (۹۰درصد) تکمیل شده است. اما اندازه گیری پیشرفت فنی این پلتفرم با محاسبه درصد، تنها یک اندازه گیری دلبخواهی است. با این وجود، طبق گزارش منتشر شده، تلگرام بر این باور است که در توسعه شبکه خود پیشرفت خوبی داشته است. این گزارش همچنین نشان می دهد که تلگرام شبکه آزمایشی خود را به مارس ۲۰۱۹ به تاخیر انداخته است. انتشار نسخه اصلی این پلتفرم در ژانویه ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده بود.

تلگرامطبق گزارش منابعی آشنا با تلگرام، این پروژه با شرکت ها در حال همکاری است تا ارز بومی خود GRAM را عرضه کند. این ارز قرار است در لیست صرافی هایی مانند Huobi، Binance و OKEx  قرار بگیرد.

تلگرام همچنین برای راه اندازی اپ استور بومی خود با شرکت های تجاری، خرده فروشی ها، و سایر خدمات آنلاین مشارکت کرده است. تلگرام در سال گذشته طی دو پیش‌فروش خصوصی، رقمی بالغ بر ۱.۷ میلیارد دلار جذب سرمایه کرد. این میزان جذب سرمایه‌، انتظارات را از پلتفرم تلگرام بالا برده است و پیش‌بینی می‌شود تا رقیبی برای پلتفرم‌های اتریوم، ایاس، ترون و دیگر پلتفرم‌های مرتبط با قرارداد هوشمند باشد.

منبع: theblockcrypto

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن